Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Главен пулт

Трудова медицина и систематски прегледи, интерна медицина, кабинет за ОРЛ, офталмологија, дерматовенерологија и ласер кабинет , педијатрија, општа медицина, психијатрија, психологија, неуропедијатрија, лабораторија , хирургија, стома центар и центар за рани

Телефон: 02 3248 454

Спрат бр. 2

Физикална

Физикална медицина и рехабилитација

Телефон: 02 3248 451

Спрат бр. 1

Гинекологија

Телефон: 02 3248 468

Спрат бр. 3

Стоматологија

Заботехничка лабораторија

Телефон: 02 3248 482

Спрат бр. 3

promedika logo
Закажете преглед

пребарај

Актуелно

Систематски прегледи

Повеќе

Ласерска епилација

Повеќе

Актуелно

Алергиски коњуктивити четврток 10, мај

Алергиските коњуктивити се една од најчестите форми на коњуктивит, се смета дека околу 30 % од сите коњуктивити се алергиски.

Повеќе

Приватно здравствено осигурување петок 30, март

Услуги за корисници на приватно здравствено осигурување

Повеќе

Сончев витамин– извор на имунитет и здравје понеделник 4, декември

Искористете ги лековитите својства на сончевите УВ зраци и придржувајте се до препораките за нивно сигурно користење во тераписки цели.

Повеќе

Акутен миокарден инфаркт (срцев удар) четврток 23, ноември

Акутен миокарден инфаркт е изумурање на дел од срцевиот мускул поради ненадејно прекинување на циркулацијата на дел од некоја од артериите кои го исхрануваат срцето.

Повеќе

Градна болка - симптом на акутен срцев удар или не? вторник 10, октомври

Градната болка и стравот од појава на срцев удар со несакани последици се едни од најчестите симптоми поради кои пациентите се јавуваат на лекар

Повеќе

Правилен раст и развој на децата среда 4, октомври

Пореметувањата во развој на најмладата популација на коскено-зглобно-мускулниот систем се секогаш актуелен проблем.

Повеќе

Како да се одржи здрав крвен притисок? вторник 26, септември

Стил на живот со здрава исхрана, контрола на тежината и регуларна физичка активност има потенцијал да ја подобри контролата на крвниот притисок и дури да ја намали потребата од лекови.

Повеќе

Училиштето како нов дел од животот на децата вторник 19, септември

Убаво е кога ќе дојде и тој период од животот, кога за прв пат се тргнува во училиште, местото кое ќе стане дел од животот на секое дете.

Повеќе

Неволно мокрење (трет дел) среда 13, септември

Неволно мокрење (како да си помогнете, грижа и исхрана - трет дел)

Повеќе

Неволно мокрење (втор дел) четврток 7, септември

Неволно мокрење (втор дел - третман)

Повеќе