Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Естетик

Телефон: 02 3248 464

Телефон: 072 232 570

Спрат бр. 2

promedika logo

пребарај

Салон за убавина

Понуди на месецот

Актуелно

Ласерска епилација

Повеќе

Подари ваучер

Повеќе

Актуелно

Полутрајни лакови со врвен квалитет вторник 9, јуни

Бидете секогаш во тренд бидејќи убавите и средени нокти се одлика на префинетите девојки и жени.

Повеќе

Mimical Control третман вторник 9, јуни

Третман на лице за уморна кожа и за кожа на која и е потребна регенерација

Повеќе

Stop Stress третман вторник 9, јуни

SOS третман за смирување на кожа под стрес.

Повеќе

Mазно и освежено лице со помалку брчки вторник 9, јуни

Интензивен anti-age третман

Повеќе

Ново! Екстензија на трепки од свила и нерц вторник 21, октомври

Со огромна чест и задоволство ве информираме дека отсега имате можност за прв пат во Македонија да направите екстензија на трепки од СВИЛА и НЕРЦ од брендот LUXUSLASHES™ од Австрија со седиште во Виена.

Повеќе

Farmona козметика - професионална нега на вашата кожа петок 17, октомври

Задоволство ни е да ве информираме дека програмата на масажи и тремани на лице и тело ја збогативме со светки познатата полска козметика FARMONA.

Повеќе

REVLON HYDRA RESCUE третман четврток 16, октомври

Откријте го новиот третман за интензивна рехидратација на вашата коса.Ја негува длабоко, ја омекнува сувата коса и ја остава сјајна и свиленкаста.

Повеќе

CACI GUANTUM - не-хируршки лифтинг на лице четврток 3, април

CACI системот е најпознат како “не-хируршки лифтинг на лице” и има голема група на подржувачи вклучувајќи голема група на познати светски личности. телото.

Повеќе