Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Естетик

Телефон: 02 3248 464

Спрат бр. 2

Вашето име

Вашето презиме

Вашата е-пошта*

Вашиот телефон

Вашата порака

Испрати ја пораката на твојот маил Бидете навремено информирани за најновите акции и промоции во Промедика Естетик
promedika logo

пребарај

Салон за убавина

Фитнес студио

Понуди на месецот

Почетна

Ласерска епилација

Повеќе

Ценовник

Повеќе

Подари ваучер

Повеќе

Почетна

Во центарот на градот, Промедика Естетик е најсовремениот центар за релаксација, козметички третмани за лице и тело, масажи, депилација, маникир и педикир и фризер. Во состав на центарот се наоѓа и најсовременото студио за кардио тренинг со личен тренер, опремен со најновите справи на TechnoGym, единствено од таков тип во регионот.

Во Промедика Естетик Ви овозможуваме во релаксирана и дискретна атмосфера да си дозволите одмор од секојдневните активности и да се посветите на разубавување, релаксација и здрав начин на живот.

Кај нас, на едно место можете да уживате во:


Третманите се изведуваат во индивидуални простории опремени со туш кабини и потребната тоалета за третманот, од страна на обучен кадар. Се стремиме кон тоа секој наш клиент да почувствува дека искрено се грижиме за неговите потреби и сме целосно посветени на неговата удобност и задоволство.

 

Контактирајте нè тука.

Препорачуваме

Повеќе

Актуелно

Повеќе

Е-информатор

Внесете e-mail адреса  

 

Fb widget