Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Естетик

Телефон: 02 3248 464

Спрат бр. 2

Вашето име

Вашето презиме

Вашата е-пошта*

Вашиот телефон

Вашата порака

Испрати ја пораката на твојот маил Бидете навремено информирани за најновите акции и промоции во Промедика Естетик
promedika logo

пребарај

Салон за убавина

Понуди на месецот

Подари ваучер

Ласерска епилација

Повеќе

Ценовник

Повеќе

Подари ваучер

Повеќе

Подари ваучер

Во нашиот салон можете да набавите ваучер- прекрасен подарок за вашите најблиски.

Вредноста на ваучерт е по ваша желба и може да се искористи во рок од 1 година. Лицето на кое ќе биде подарен ваучерот може да си го одбере својот идеален третман и да користи една или повеќе услуги во зависност од вредноста на ваучерот.

 

Препорачуваме

Повеќе

Актуелно

Повеќе

Е-информатор

Внесете e-mail адреса  

 

Fb widget