Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Естетик

Телефон: 02 3248 464

Спрат бр. 2

Вашето име

Вашето презиме

Вашата е-пошта*

Вашиот телефон

Вашата порака

Испрати ја пораката на твојот маил Бидете навремено информирани за најновите акции и промоции во Промедика Естетик
promedika logo

пребарај

Салон за убавина

Понуди на месецот

Фитнес со личен тренер

Ласерска епилација

Повеќе

Ценовник

Повеќе

Подари ваучер

Повеќе

Фитнес со личен тренер

Нашето студио е опремено со професионална опрема од лидерот во фитнес и Wellness индустријата Technogym со кој сме во партнерство и сме првото студио со лиценца од Technogym како дел од неговото широко семејство.

Програмата во ова студио се изработува од професионален, искусен и обучен кадар кој е целосно посветен кон клиентот за време на вежбањето.

Опремата се состои од:

  • разновидни справи за кардио вежби,
  • машини за обликување, тонирање и зголемување на мускулатурата на телото,
  • машини за мерење на мускулно-масната анализа на телото и вода во телото
  • TGS wellness систем кој е поврзан со сите машини за евиденција, пратење и анализа на потрошувачката на калории, времетраењето на тренингот, перформансот на оној кој вежба за време на вежбањето како и строга контрола за мерење на виталните функции пред и после тренингот.

Препорачуваме

Повеќе

Актуелно

Повеќе

Е-информатор

Внесете e-mail адреса  

 

Fb widget