Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Естетик

Телефон: 02 3248 464

Телефон: 072 232 570

Спрат бр. 2

Вашето име

Вашето презиме

Вашата е-пошта*

Вашиот телефон

Вашата порака

Испрати ја пораката на твојот маил Бидете навремено информирани за најновите акции и промоции во Промедика Естетик
promedika logo

пребарај

Салон за убавина

Понуди на месецот

Babor Beauty Spa

Ласерска епилација

Повеќе

Подари ваучер

Повеќе

Babor Beauty Spa

BABOR ветува незаборавно патување на сетилата,

Чест и задоволство ни е да ви соопштиме дека од оваа сезона програмата на масажи и третмани ја збогатуваме со производи, масажи и ритуали од светски познатиот бренд BABOR. Како еден од најпрестижните брендови кои се користат во најдобрите спа центри во светот, BABOR нуди исклучителни ритуални масажи и третмани на лице и тело кои го рефлектираат праисторискиот квалитет на Африка и Азија, нивната природа, древните обичаи и ритуали. Со своите единствени движења, специфичните мирисливи масла и квалитетни производи, BABOR ветува незаборавно патување на сетилата, балансирање на енергијата и непроценлива грижа на вашето тело.

 

Контактирајте нè да закажете третман или подарeте ваучер.

Препорачуваме

Повеќе

Актуелно

Повеќе

Е-информатор

Внесете e-mail адреса  

 

Fb widget