Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Естетик

Телефон: 02 3248 464

Спрат бр. 2

Вашето име

Вашето презиме

Вашата е-пошта*

Вашиот телефон

Вашата порака

Испрати ја пораката на твојот маил Бидете навремено информирани за најновите акции и промоции во Промедика Естетик
promedika logo

пребарај

Салон за убавина

Понуди на месецот

Најнови матурантски пакети!

Ласерска епилација

Повеќе

Ценовник

Повеќе

Подари ваучер

Повеќе

Најнови матурантски пакети!

Најнови матурантски пакети!

Матурската вечер е нешто посебно и долгоочекувано. Оставете впечаток, останете запаметени со вашиот стил, убавина и гламур. 
Дозволете тимот на Промедика Естетик да се погрижи за тоа.
Изберете го вашиот матурантски пакет!

Закажете на 02/3248-464 или на estetik@promedika.com.mk

Препорачуваме

Повеќе

Актуелно

Повеќе

Е-информатор

Внесете e-mail адреса  

 

Fb widget