Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Естетик

Телефон: 02 3248 464

Спрат бр. 2

Вашето име

Вашето презиме

Вашата е-пошта*

Вашиот телефон

Вашата порака

Испрати ја пораката на твојот маил Бидете навремено информирани за најновите акции и промоции во Промедика Естетик
promedika logo

пребарај

Салон за убавина

Фитнес студио

Понуди на месецот

Најнови достигнувања во козметиката...

Ласерска епилација

Повеќе

Ценовник

Повеќе

Подари ваучер

Повеќе

Најнови достигнувања во козметиката - Ботокс на коса

Ново во Промедика Естетик - Ботокс на коса!

 

Најновите достигнувања на козметиката сега достапни во нашиот спа центар.

Станува збор за третман кој му дава младост на секое влакно, дејствува во с'ржта и ја пополнува внатрешноста.

Косата добива неверојатен сјај и квалитет. Наменета за сите типови коса, а особено за:
- често бојадисана;
- често пеглана;
- кршлива;
- безживотна и 
- оштетена коса

 

 

 

Препорачуваме

Повеќе

Актуелно

Повеќе

Е-информатор

Внесете e-mail адреса  

 

Fb widget