Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Естетик

Телефон: 02 3248 464

Спрат бр. 2

Вашето име

Вашето презиме

Вашата е-пошта*

Вашиот телефон

Вашата порака

Испрати ја пораката на твојот маил Бидете навремено информирани за најновите акции и промоции во Промедика Естетик
promedika logo

пребарај

Салон за убавина

Понуди на месецот

Дермаролер терапија

Ласерска епилација

Повеќе

Ценовник

Повеќе

Подари ваучер

Повеќе

Дермаролер терапија

Нова Дермаролер акција

Дермаролер терапија

Уплатете 5 третмани однапред и добијте ГРАТИС ролер.
Овој третман е совршено погоден за подмладување на кожата, за успорување на процесот на стареење и за третирање на бори.

Закажете или дознајте повеќе информации на следниот тел. број 02/3248 464 како и на нашата маил адреса.

Ве очекуваме.

 

Препорачуваме

Повеќе

Актуелно

Повеќе

Е-информатор

Внесете e-mail адреса  

 

Fb widget