Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Естетик

Телефон: 02 3248 464

Спрат бр. 2

Вашето име

Вашето презиме

Вашата е-пошта*

Вашиот телефон

Вашата порака

Испрати ја пораката на твојот маил Бидете навремено информирани за најновите акции и промоции во Промедика Естетик
promedika logo

пребарај

Салон за убавина

Фитнес студио

Понуди на месецот

Хидратантна бомба за вашата...

Ласерска епилација

Повеќе

Ценовник

Повеќе

Подари ваучер

Повеќе

Хидратантна бомба за вашата кожа - Babor Crash

Хидратантна бомба и нов извор на влажност за Вашата кожа

Ексклузивниот третман за лице Babor Crash е посебно погоден за сува, но и за комбинирана кожа склона на дехидратација.
Со овој третман се пополнуваат со влажност длабоките слоеви на кожата. Подгответе ја кожата за топлото лето.

Препорачуваме

Повеќе

Актуелно

Повеќе

Е-информатор

Внесете e-mail адреса  

 

Fb widget